БІЗДІҢ ПАЦИЕНТТЕРДІҢ ӨТІНІШІ БОЙЫНША, ПРЕЗИДЕНТТІК КЛИНИКА МАМАНДАРДЫҢ ҚАБЫЛДАУ УАҚЫТЫН ҰЗАРТАДЫ

БІЗДІҢ ПАЦИЕНТТЕРДІҢ ӨТІНІШІ БОЙЫНША, ПРЕЗИДЕНТТІК КЛИНИКА МАМАНДАРДЫҢ ҚАБЫЛДАУ УАҚЫТЫН КЕҢЕЙТЕДІ

ҚР ПІБ МЕДИЦИНАЛЫҚ ОРТАЛЫҒЫНЫҢ АУРУХАНАСЫ ДҮЙСЕНБІДЕН СЕНБІГЕ ДЕЙІН УРОЛОГ-ДӘРІГЕРЛЕРГЕ, ХИРУРГТЕРГЕ, КАРДИОЛОГТАРҒА, ТЕРАПЕВТЕРГЕ, ГИНЕКОЛОГТАРҒА, ОТОРИНОЛАРИНГОЛОГТАРҒА, АРИТМОЛОГТАРҒА, НЕЙРОХИРУРГ - ВЕРТЕБРОЛОГТАРҒА, КАРДИОХИРУРГТАРҒА, ОНКОЛОГТАРҒА, ОФТАЛЬМОЛОГТАРҒА, ПРОКТОЛОГТАРҒА, ПУЛЬМОНОЛОГТАРҒА, РЕВМАТОЛОГТАРҒА, ГЕНЕТИКТЕРГЕ, МАММОЛОГТАРҒА, АНГИОХИРУРГТАРҒА, НЕФРОЛОГТАРҒА, ИНТЕРВЕНЦИЯЛЫҚ ХИРУРГТЕРГЕ ҚАБЫЛДАУҒА ШАҚЫРАДЫ.

СІЗДІҢ ЫҢҒАЙЛЫҒЫҢЫЗҒА ЖАЗЫЛУ ЖӘНЕ ҚАБЫЛДАУ ҚҰНЫН НАҚТЫЛАУ ҮШІН 70 81 08 ЖЕКЕ ТЕЛЕФОН НӨМІРІ ҚАРАСТЫРЫЛҒАН.

 

2019 жылға арналған аллергология орталығы бар ақылы қызметтер бөлімшесіндегі МОА мамандарының қабылдау кестесі

Маманның аты-жөні

Мамандығы

Санаты

Кабинет,
блок

Қабылдау уақыты

Апта күні

1

Енсебаев Ерлан Жалелұлы

дәрігер-уролог

МҒД

F2.02.18

16:00- 17:00

сәрсенбі

2

Байғаскинов Жақсыбай Қабиұлы

дәрігер-уролог

МҒК

F2.02.26.

16:00- 17:00

дүйсенбі

3

Абдрахманова Айгүл Аманбекқызы

дәрігер-уролог

жоғары

F2.02.26.

16:00- 17:00

бейсенбі

4

Риб Вадим Владимирович

дәрігер-уролог

бірінші

F2.02.26.

16:00- 17:00

сейсенбі

5

Джайчибеков Олжас Нұрболатұлы

дәрігер-уролог

жоғары

F2.02.26.

16:00- 17:00

жұма
87072997711
87012997711

6

Ғаббасов Ерғали Мұхтарұлы

дәрігер-хирург

жоғары

F2.02.14

16:00- 17:00

дүйсенбі

7

Бакенова Роза Ағубайқызы

бас терапевт

МҒД

С блок
4 эт

16:00- 17:00

сәрсенбі

8

Джолдасбекова Әлия Өтебайқызы

бас кардиолог

МҒД

С блок
4 эт

16:00- 17:00

сейсенбі, бейсенбі

9

Уразов Талғат Даутұлы

дәрігер-хирург

бірінші

F2.02.14

16:00- 17:00

сәрсенбі

10

Кровицкий Виталий Иванович

эндокриндік хирург

жоғары

F2.02.14

11:00- 12:00

дүйсенбі

11

Ли Антон Иванович

дәрігер-хирург

бірінші

F2.02.14

16:00- 17:00

бейсенбі

12

Башарова Гульбарам Есенбекқызы

дәрігер-гинеколог

жоғары

F2.02.20

15:00- 16:00

дүйсенбі, бейсенбі

13

Турсунова Айгуль Даировна

дәрігер-гинеколог

жоғары

F2.02.20

16:00- 17:00

сәрсенбі

14

Аженов Талапбек Муратұлы

дәрігер- оториноларинголог

МҒД

F2.02.45.

16:00- 17:00

бейсенбі

15

Нағұманов Арман Кәкімжанұлы

дәрігер-оториноларинголог

жоғары

F2.02.06

16:00- 17:00

сейсенбі

16

Балковой Владимир Владимирович

нейрохирург-вертебролог

жоғары

F2.02.17

15:00- 17:00

сәрсенбі, бейсенбі

17

Камиев Ринат Токтажанұлы

дәрігер-аритмолог

сертификат

F2.02.14.

16:00- 17:00

дүйсенбі

18

Смағұлов Шалқар Жұмағазыұлы

дәрігер-аритмолог

сертификат

F2.02.14.

16:00- 17:00

сейсенбі

19

Қозыбаев Жеңіс Болатұлы

кардиохирург

бірінші

F2.02.35.

16:00- 17:00

сәрсенбі

20

Жакиев Талғат Базарбекұлы

дәрігер-кардиохирург

жоғары

F2.01.

 

сейсенбі

21

Иманжанов Жәнібек Сериканұлы

АХО дәрігер-хирургы

жоғары

F2.02.16.

16:00- 17:00

дүйсенбі -жұма

22

Ахметов Кенжебек Рабилбекұлы

дәрігер-онколог

жоғары

С1.01.08.

16:00- 17:00

дүйсенбі -жұма

23

Балтабаева Гүлбара Сагиқызы

дәрігер-офтальмолог

бірінші

F2.02.23.

12:00- 13:00

дүйсенбі -жұма

24

Сүлейменов Жетпіс Жүкенұлы

дәрігер-травматолог

жоғары

F2.02.16.

09:00-10:00

сенбі

25

Джума-Ахунов Мухидин Абдуллаевич

дәрігер-травматолог

бірінші

F2.02.14.

16:00- 17:00

сейсенбі

26

Борсова Фатима Заурбиевна

дәрігер-проктолог

МҒК

ЦАХ

16:00- 17:00

дүйсенбі -жұма

27

Сатыбаева Айгүл Урустемқызы

дәрігер-терапевт

жоғары

F2.01.

16:00- 17:00

жұма

28

Лукина Елена Алексеевна

дәрігер-терапевт

жоғары

F2.02.44.

16:00- 17:00

бейсенбі

29

Утешева Наталья Яковлевна

дәрігер-пульмонолог

жоғары

F2.01.

16:00- 17:00

жұма

30

Князова Гульбану Жаксыбаевна

дәрігер-кардиолог

жоғары

F2.02.07.

16:00- 17:00

дүйсенбі, сәрсенбі

31

Турдышева Эльмира Өмірбекқызы

дәрігер-ревматолог

жоғары

F2.02.07.

16:00- 17:00

сейсенбі, бейсенбі

32

Каргина Гүлнар Халилоллақызы

дәрігер-терапевт

жоғары

F2.02.25.

16:00- 17:00

сәрсенбі

33

Асамбаева Дана Эхласқызы

дәрігер-терапевт

жоғары

F2.02.08.

16:00- 17:00

сейсенбі, жұма

34

Абильдинова Гүлшара Жүсіпқызы

дәрігер-генетик

МҒД

F2.02.25.

15:00- 17:00

сәрсенбі

35

Арипжанова Гүлмира Ордабекқызы

дәрігер-маммолог

бірінші

С2.01.09

16:00- 17:00

сәрсенбі

36

Қайкенов Берік Талгатұлы

дәрігер-ангиохирург

жоғары

F 2.02.14

17:00- 18:00

сәрсенбі

37

Нарманова Орынгүл Жақсыбайқызы

дәрігер-нефролог

МҒД

F 2.02.12

16:00- 17:00

дүйсенбі -жұма

38

Баймухаметов Асқар Тұрсынұлы

дәрігер-травматолог

бірінші

F2.02.16.

16:00- 17:00

сәрсенбі

39

Рахимов Рустам Абзалұлы

дәрігер-кардиолог, интервенциялық кардиохирург

сертификат

F2.01.

16:00- 17:00

сәрсенбі